W dniu 25.10.2016 r. uczniowie z klas I-III wzięli udział w „Szkolnym konkursie recytatorskim” pt. „Jesienna przyroda” Uczniowie swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowali przed uczestnikami konkursu, rodzicami i jurorami. Uczestnicy przedstawili jeden utwór o tematyce jesiennej. Po wysłuchaniu wszystkich deklamacji wybrano najlepszych recytatorów. Jury w składzie: pani dyrektor Aniela Sobolewska, pani Małgorzata Zarajczyk-Gorzko i ks. Marcin Turowski, po długich obradach, wyłonili laureatów i osoby wyróżnione. Wybór laureatów był trudny, ponieważ wszystkie wiersze były ciekawe i pięknie zaprezentowane.26.10.2016 r. przedstawiono wyniki konkursu i wręczono nagrody w sali gimnastycznej. W tym dniu zdobywcy pierwszych miejsc zaprezentowali przed nauczycielami i uczniami szkoły swoje wiersze.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)