zdj. DEN Easy Resize

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przygotował konkurs pod nazwą "Czy rozpoznasz swojego nauczyciela?". Zadaniem uczestników było rozpoznanie nauczycieli na podstawie zdjęć z dzieciństwa. Zadanie, choć niełatwe, sprawiło uczniom wiele radości, a sam konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Najlepiej z zadaniem konkursowym poradził sobie Kamil Owczarski z kl. VIII zajmując pierwsze miejsce. Na drugim miejscu znaleźli się ex aequo: Lena Szymoniuk, Karolina Bachonko oraz Aleksander Chomicki z kl. III. Gratulujemy zwycięzcom, a nauczycielom, którzy zechcieli wziąć udział we wspólnej zabawie i udostępnili swoje zdjęcia serdecznie dziękujemy! Składamy też podziękowania Pani Elżbiecie Rekuckiej za pomoc w organizacji konkursu.