19 czerwca zakończyliśmy naukę w roku szkolnym 2018/2019. Ten uroczysty dzień rozpoczęliśmy Mszą Świętą w parafialnym kościele. Następnie w szkole w sali gimnastycznej uczniowie klasy I zaprezentowali zabawne przedstawienie wprowadzając wszystkich zebranych w wakacyjny nastrój. Po tym Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody książkowe uczniom, którzy uzyskali najwyższe oceny z poszczególnych przedmiotów edukacyjnych i zachowania, a także dyplomy uczniom, za najwyższe osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i sporcie. Wówczas miało też miejsce wręczenie Nagrody Dyrektora Szkoły, którą otrzymał uczeń klasy VIII Gabriel Terpiłowski. Na koniec uczniowie klasy VIII przekazali opiekę nad Sztandarem Szkolnym uczniom klasy VII. Po tym uczniowie wraz z rodzicami rozeszli się do swoich klas, aby otrzymać świadectwa z promocją do następnej klasy. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy! Przypominamy także o bezpieczeństwie w czasie wakacji i życzymy udanego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!