W dniu 21 grudnia 2020 r. późnym popołudniem uczniowie klasy VII spotkali się, oczywiście on-line, aby wspólnie porozmyślać na temat zbliżających się Świąt. Każdy przygotował sobie jakiś smakołyk - były pierniki, kakao, czekoladowe ciasteczka. Nie zabrakło świątecznych atrybutów w postaci nakryć głowy, opasek, a także kolorowych światełek. Każdy mógł sprawdzić poziom swojej wiedzy o zwyczajach świątecznych, a także ile wie o swoich koleżankach i kolegach biorąc udział w quizie. Można było też przekonać się czy na pewno znamy na pamięć "Last Christmas" mierząc się z tekstem piosenki. Co odważniejsi śpiewali też znane i lubiane kolędy. Życząc sobie Wesołych Świąt, wszyscy wyrazili nadzieję, że w 2021 roku spotkanie odbędzie się już w szkole, za którą każdy tęskni..
kl.7 21.12