Pierwszy dzień czerwca to wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy i radości, bo każdy z nas jest dzieckiem! W tym roku nie mogło zabraknąć atrakcji dla naszych podopiecznych, były dmuchańce, wodne tatuaże, koło fortuny z atrakcyjnymi nagrodami, wyroby koralikowej biżuterii, malowanie na folii, bańki mydlane, zawody sportowe, zabawy integracyjne, foto budka. Ogromną radość sprawili strażacy z OSP Konopnica i ich pokaz sprzętu. Nie zabrakło słodkich poczęstunków: popcornu , waty cukrowej (robionych na miejscu), muffinek, soczków w kartonikach i oczywiście lodów! Grom i zabawom towarzyszyła dobra muzyka i wspaniała pogoda!
Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: Wójtowi Gminy Konopnica - Panu Mirosławowi Żydkowi,
Państwu Bogumile i Tomaszowi Wróblewskim, Radnemu Rady Gminy w Konopnicy - Panu Stanisławowi Łukasiewiczowi, Panu Piotrowi Szymańskiemu, Zajazdowi Gościnnemu, oraz naszej wspaniałej Radzie Rodziców i Nauczycielom.
Dyrektor Szkoły – Aniela Sobolewska