Zima w pejzażu
Uczniowie klas I-III wykonali prace plastyczne ulubioną techniką kolażu z różnych materiałów. Były patyczki i płatki higieniczne, gniecione fragmenty gazet, wata, kawałki drewna, pisaki.
Sporty zimowe
Ciągle cieszymy się piękną i śnieżną zimą. Uczniowie klasy II wykonali prace plastyczne z rolek po papierze toaletowym. Były sanie, sanki , narciarze, narciarki, powstała nawet makieta stoku narciarskiego.
Dokarmiamy ptaki zimą
Zima ciągle trwa, niska temperatura i trudne warunki pogodowe powodują, że ptaki mają problem ze znalezieniem odpowiedniej ilości pokarmu. Uczniowie klasy III zaprojektowali i własnoręcznie wykonali piękne karmniki, aby pomóc, skrzydlatym przyjaciołom przetrwać zimowy czas.
Wazoniki z kolorową solą imitującą piasek
Sól znana już od starożytności nazywana jest białym złotem. Uczniowie klasy III zrobili kreatywne prace, polegające na barwieniu kolorowej kredy solą kuchenną. Wazoniki mogą być jako upominek dla bliskich i kochanych osób lub stanowić ozdobę pomieszczenia.
Ramki na zdjęcia
Nasi kreatywni artyści z klasy I wykonali piękne ramki na ulubione zdjęcie.