W dniu 27 listopada 2019 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego “THE WORD SEARCH PUZZLE MASTER”. Wzięło w nim udział 15 uczniów klas VI z pięciu szkół. Zadaniem uczniów było odnalezienie jak największej liczby słów w wykreślance wyrazowej w czasie 30 minut. Poziom wiedzy uczestników był tak wyrównany, że pięciu z nich wzięło udział w dogrywce, która ostatecznie wyłoniła zwycięzców. A są to następujące osoby:
I miejsce - Nikola Musiej ze Szkoły Podstawowej im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym
II miejsce - Rozalia Lala ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy
III miejsce - Matylda Woć ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!