Ostatnie dni roku szkolnego to intensywny czas, ale również okazja do zasłużonego odpoczynku i poznawania nowych miejsc. W dniach 20-22 czerwca uczniowie klasy ósmej i szóstej udali się na wspaniałą wycieczkę do Zakopanego i Krakowa. Wyjazd obfitował w niezwykłe atrakcje i łączył obcowanie z naturą oraz poznawanie narodowego dziedzictwa kultury i sztuki. Przemierzanie szlaków Tatrzańskiego Parku Narodowego dostarczyło niezapomnianych wrażeń i przepięknych widoków. Dolina Kościeliska, schronisko na Hali Ornak, Smreczyński Staw, Wąwóz Kraków, Jaskinia Smocza Jama to miejsca, które urzekły uczestników swoją niezwykłością. Nie zabrakło również spaceru po Zakopanym, słynnych Krupówkach i wjazdu kolejką na Gubałówkę. Ciekawym przeżyciem był również zjazd kolejką linową Butorowy Wierch. W Krakowie natomiast obowiązkowym punktem wycieczki było zwiedzanie Katedry Wawelskiej, krypt grobowych władców polskich i zasłużonych Polaków, wyjście i dotknięcie serca Dzwonu Zygmunta. Spacer ulicami Starego Miasta i Smocza Jama uzupełniały bogaty program wyjazdu.