25 listopada w oddziale przedszkolnym 0 ,,A" odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Wszyscy świętowali urodziny najlepszych przyjaciół dzieci – Pluszowych Misiów. Atrakcji było co nie miara: układanie puzzli, podjadanie miodku, śmieszne zabawy z rękawicami, ozdabianie ciasteczek lukrem i wiele, wiele innych. Zwycięskie drużyny otrzymały słodkie nagrody. Rodzicie mieli okazję oderwać się na chwilę od codzienności i podejrzeć pracę swoich dzieci. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć atrakcji, jak i wspaniałych gości. Do przedszkolnej sali zapukał sam Kubuś Puchatek. W zabawach uczestniczyła również Pani Dyrektor, za której udział bardzo dziękujemy.
Po tylu atrakcjach wszyscy udali się na pyszny poczęstunek. Zabawa była przednia – tylko zobaczcie!