Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów foto/2023/zawody2 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów foto/2019/szachy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lego/motocykl oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

24 kwietnia oddziały przedszkolne odwiedziła Lubelska Motylarnia. W czasie zajęć dzieci miały okazję poznać z bliska, nakarmić i dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat życia motyla. Brały również udział w grze edukacyjnej z nagrodami i w warsztatach plastycznych, na których wykonały pamiątkowe zabawki. Bardzo dziękujemy za wspaniałe zajęcia!

23 kwietnia na Stadionie Miejskim w Bełżycach odbyły się rozgrywki powiatowe o Puchar Tymbarku kategorii U12 M (uczniowie lat 12 mężczyzn). Naszą szkołę reprezentowali:
1.Sugier Szymon - kl. 5
2.Sędłak Kacper - kl. 5
3.Chomicki Aleksander - kl. 5
4.Stelmaszek Jakub - kl. 5
5.Sałaga Franciszek - kl. 5
6.Witkowski Filip - kl. 4
7.Pieczykolan Kuba - kl. 4
8.Chyrva Aleks - kl. 4
9.Skorupski Szymon - kl. 4
Nasza drużyna rozegrała następujące mecze:
1.KONOPNICA - JASTKÓW
2.KONOPNICA - ŁUSZCZÓW
3.PIOTRKÓW - KONOPNICA
4.BEŁŻYCE - KONOPNICA
5.JAKUBOWICE - KONOPNICA
Po zaciętej walce nasi chłopcy zajęli 4 miejsce. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal Pucharu Tymbarku oraz butelkę soku Tymbark. Dziękujemy naszym chłopcom za włożone serce w walkę.

FB IMG 1713989967474

22 kwietnia panowała w naszej szkole szczególnie domowa atmosfera. Dzieci jak i nauczyciele mogli przeżyć najpiękniejszy moment dnia, a właściwie najpiękniejszy moment nocy czyli chwilę, w której zakładają piżamę i szykują się do snu. Całości dopełniał zapach świeżo zrobionego kakao unoszący sie z kuchni. W takich warunkach nawet nauka staje się czymś miłym i przyjemnym.

Uczniowie zaproponowali, aby od teraz obowiązkowym strojem szkolnym była piżama.😉😊

Na Gminny Konkus Ortograficzny „Mistrz Ortografii 2024” w Stasinie pojechali przedstawiciele klasy 3 Marysia Staszczak i Ksawery Misztal, który zdobył wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy!
18 kwietnia uczniowie z klas III i IV pojechali na wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie rozpoczęli spacerem po Starym Mieście . Następny w kolejności był dziedziniec Zamku Królewskiego, Barbakan i mury obronne, kolumna Króla Zygmunta III Wazy, Pomnik Syrenki, dom rodzinny Marii Skłodowskiej-Curie oraz Pomnik Powstania Warszawskiego. Po obiedzie przyszedł czas na naukę połączoną z zabawą w Centrum Nauki Kopernik, gdzie każdy znalazł coś dla siebie. Na koniec czekał wszystkich seans w Planetarium. Tam odpoczywając w wygodnych fotelach, poznawali różne konstelacje gwiazd, oraz obejrzeli film pt. „Narodziny Ziemi”. To był naprawdę dobrze spędzony czas.