Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów foto/2023/zawody2 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów foto/2019/szachy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lego/motocykl oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Pedagog szkolny – Ilona Gorzym

Psycholog szkolny – Dominika Pietras - koordynator d.s. wdrażania standardów ochrony małoletnich

Gabinet pedagoga/psychologa znajduje się na parterze w sali numer 16

Godziny pracy pedagoga/psychologa wykazane są na stronie www.konopnica.edu.pl

Z pedagogiem/psychologiem można kontaktować się:
- przez dziennik elektroniczny Librus.

W przypadkach zagrożenia życia lub zdrowia małoletniego proszę zostawić zawiadomienie
o przemocy pierwszemu spotkanemu pracownikowi szkoły.

21 czerwca 2024 r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pierwszą część obchodów tego dnia stanowiła Msza Święta w kościele parafialnym w Konopnicy, po której uczniowie, nauczyciele i rodzice zgromadzili się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Mazurek Dąbrowskiego rozpoczął drugą część pożegnania roku szkolnego 2023/2024. Dotychczasowy poczet sztandarowy składający się z uczniów klasy ósmej przekazał sztandar szkoły uczniom klasy siódmej. Po wygłoszeniu przez Panią Dyrektor słów skierowanych do naszych uczniów przyszedł czas na wręczenie stypendium Wójta Gminy Konopnica oraz nagród dla uczniów z najwyższymi wynikami. Następnie świadectwa z biało-czerwonym paskiem trafiły w ręce najlepszych wychowanków, a dyplomy i podziękowania dla tych, którzy wyróżnili się w zakończonym roku szkolnym w nauce i zachowaniu.
Pani Dyrektor wręczyła także list gratulacyjny rodzicom oraz nagrodę uczennicy klasy piątej – Karolinie Bachonko za najwyższe wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie.
Tego dnia szczególne podziękowania popłynęły również w stronę pani Doroty Sokołowskiej, która kończy pracę w naszej szkole.
Na zakończenie uroczystości Dyrektor szkoły pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji. Chwilę później nauczyciele wraz z wychowankami udali się do sal, aby podsumować miniony rok szkolny.