×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów foto/2019/szachy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lego/motocykl oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu wczorajszym otrzymaliście Państwo poprzez dziennik elektroniczny trzy dokumenty: Informację, Komunikat i Harmonogram Konsultacji Nauczycieli. W związku z prośbami rodziców, dwa dokumenty zamieszczam na stronie naszej szkoły. Harmonogramu konsultacji nauczycieli nie mogę zamieścić ponieważ zawiera on telefony i prywatne maile nauczycieli. Proszę w razie potrzeby pozyskiwać informacje o konsultacjach od wychowawców swoich dzieci. 

Dyrektor szkoły - Aniela Sobolewska

Szanowni Państwo!

Informuję, że trwa rekrutacja na nowy rok szkolny 2020/2021.
Dokumenty rekrutacyjne należy pobierać ze strony internetowej szkoły i wysyłać je listem poleconym na adres: Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy; Kozubszczyzna 40; 21-030 Motycz lub za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem (81) 5031013.
Prosimy o potraktowanie sprawy jako pilnej i zapisanie dzieci do szkoły /kl. I/, przedszkola do dnia 27.03.2020 r. 
Aniela Sobolewska – dyrektor szkoły.