Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny dla wszystkich. Piękną polską tradycją jest śpiew kolęd i pastorałek, których jest bardzo wiele. Dzięki szkolnemu konkursowi możemy podtrzymywać tę tradycję i pielęgnować talenty muzyczne i wokalne, o czym świadczy wysoki poziom nadesłanych nagrań.
W konkursie wzięli uczniowie z klas 0-VIII, którzy przygotowali wyjątkowe wykonania kolęd, także w językach obcych. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów oraz przyznała nagrody główne w kategoriach klas 0-III i klas IV-VIII.
Laureaci konkursu:
Kategoria klas 0-III
I miejsce – Izabela Bachonko (kl. I) i Karolina Bachonko (kl.III)
II miejsce – Michał Murawiecki (kl. 0)
III miejsce – Wiktoria Nowak (kl. II)
Kategoria klas IV-VIII
I miejsce – Martyna Radzikowska (kl. VIII)
II miejsce – Ala Szabat (kl. IV)
III miejsce – Jagoda Kawka (kl. IV)
Hanna Różycka (kl. IV)
Aleksandra Niećko (kl. IV)
Nikola Rudzka (kl. V)
Organizatorzy konkursu dziękują uczestnikom i ich rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie wspaniałych występów. Nagrody dla laureatów zostaną wręczone po powrocie dzieci do nauczania stacjonarnego. Serdecznie gratulujemy zwycięzcą i zapraszamy do obejrzenia występów, które utworzyły wspaniały koncert kolęd!