To była wspaniała przygoda! – tak uczniowie klas V i VII wspominają pobyt w Parku Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim.
Uczestnicy wycieczki z wychowawcami zaznali uroków tego wyjątkowego miejsca, integrując się i znakomicie spędzając czas. Uczniowie wzięli udział w grze terenowej, a także wydostali się z Zoom Exit Roomu. Była też naukowa wizyta w laboratoriach, dzięki której każdy uczeń rozpozna ptaki po ich odgłosach czy grzyby jadalne od niejadalnych. Uczniowie dowiedzieli się też o tym, jak powstaje energia oraz jak mogą przyczynić się do ochrony środowiska. Na strudzonych uczestników wycieczki czekał pyszny obiad, a krople deszczu przemyły uśmiechnięte twarze, dodając sił w parku linowym.