W dniu szóstym listopada obchodziliśmy dwunastą rocznicę nadania naszej szkole imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w intencji całej społeczności szkolnej. Druga część obchodów miała miejsce w szkole. Składały się na nią: prezentacja „ Kardynał Stefan Wyszyński Patron naszej szkoły", film „Nasza Szkoła w naszej Gminie" oraz uroczyste przyjęcie pierwszoklasistów w szeregi braci uczniowskiej. W tym dniu swoim przybyciem zaszczycili nas: Wójt Gminy Konopnica Pan Mirosław Żydek, Radni Rady Gminy w Konopnicy: Pan Jerzy Jakubas oraz Pan Grzegorz Wertel. Tego dnia gościliśmy także delegację przedstawicieli samorządów terytorialnych z Węgier. Składamy serdecznie podziękowania Księdzu Kanonikowi Proboszczowi Parafii pod wezwaniem NMP w Konopnicy za odprawienie Mszy Świętej w intencji naszej społeczności, Zespołowi „Promyczki" i pani Małgorzacie Cygan za oprawę Mszy Św. Dziękujemy również wychowawczyniom klas pierwszych pani Beacie Drzazdze oraz pani Monice Szacoń, a także panu Krzysztofowi Tarczyńskiemu za przygotowanie części artystycznej. Pani Małgorzacie Zarajczyk – Gorzko oraz Panu Pawłowi Gozdkowi dziękujemy za przygotowanie filmu i prezentacji. Panu Krzysztofowi Nowakowi dziękujemy za poprowadzenie tej uroczystości. Jesteśmy bardzo wdzięczni sponsorom słodkiego poczęstunku dla dzieci: Zajazdowi Gościnnemu oraz firmie Biogrim.