8 marca to Dzień Kobiet, o którym pamiętali wszyscy mężczyźni i chłopcy w naszej szkole. Tego dnia na panie i dziewczęta czekały kwiaty, czekoladki, serdeczne życzenia, a przede wszystkim życzliwy uśmiech. Nasza społeczność szkolna włączyła się również w uroczyste obchody Gminnego Dnia Kobiet w Zemborzycach Wojciechowskich z udziałem Wójta Gminy Konopnica Pana Mirosława Żydka.
Młodzi aktorzy zaprezentowali kabaretowe przedstawienie pt. „Rajskie opowieści”, w którym przypomnieli o tym, że największe szczęście daje człowiekowi obecność bliskiej osoby. Przekonywali o tym pierwsi ludzie – Adam i Ewa, w których wcielili się Kacper Sędłak z kl. IV i Maria Lala z kl. III. Uczucie pierwszych ludzi rozwijało się wraz z trudnościami codziennego życia w raju, a także za sprawą roztańczonych diabełków (Dominik Burzak, Juliusz Sapko, Alex Sołdrek, Mateusz Radzik) i węża (Ewa Warias). Występ uświetnił znakomity śpiew zespołu „Perełki”. W imieniu społeczności szkolnej Aleksander Chomicki złożył życzenia zaproszonym Paniom, którym wręczono zdrowe upominki.
Przedstawienie przygotowali p. Małgorzata Cygan, p. Agnieszka Chomicka i p. Mateusz Lechwar.