16 grudnia 2014 roku w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz świąteczny. W tym dniu można było skosztować tradycyjnych bożonarodzeniowych wypieków, a było w czym wybierać: lukrowane pierniki, słodkie serniki, babeczki z marmoladą i czekoladowe renifery kusiły podniebienia kupujących. Oprócz smakołyków można było podziwiać i nabyć piękne ozdoby świąteczne, jak: stroiki, bombki, łańcuchy i kartki. Całkowity dochód ze sprzedaży został przeznaczony na rzecz Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie. Wszystkim darczyńcom, a w szczególności rodzicom i uczniom, serdecznie dziękujemy za wsparcie tego szlachetnego przedsięwzięcia, a także za ciepłą, rodzinną atmosferę, dzięki której poczuliśmy, że Boże Narodzenie jest już naprawdę blisko... .