W dniu 12 czerwca odbyły się zawody sportowe drużyn mieszanych klas 1-3 o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Stasinie. Naszą szkołę reprezentowali:
Maszkiewicz Jakub kl. 1a
Kubicki Szymon kl. 1a
Łysio Aleksandra kl. 1a
Czerwińska Maria kl. 1a
Gródek Adrian kl. 1b
Gągoł Jacek kl. 1b
Woch Borys kl. 2a
Palak Olaf kl. 3
Tkaczyk Mateusz kl. 3
Pętala Przemysław kl. 3
Domański Antoni kl. 3
W pierwszym meczu nasza drużyna przegrała 4:0 z drużyną ze Stasina. W drugim meczu nasi zawodnicy zremisowali 2:2 z drużyną Radawiec Duży. W trzecim meczu nasi ulegli 2:0 drużynie z Motycza. W ostatnim meczu mistrzostw nasza drużyna wygrała 1:0 z drużyną Zemborzyc Tereszyńskich sprawiając, że trzy drużyny miały po 4 punkty. Trenerzy zdecydowali, że walka o drugie miejsce odbędzie się poprzez rzuty karne. W rzutach karnych nasz bramkarz bronił jak natchniony, a chłopcy strzelali mocno i celnie pokonując drużynę z Motycza i Zemborzyc Tereszyńskich i tym samym zdobywając drugie miejsce. Takich emocji i dopingu na pewno nie ma na stadionie narodowym. Dziś wszyscy się przekonali, że dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe.