Dnia 28 stycznia 2015r. w naszej szkole zostały przeprowadzone eliminacje szkolne konkursu OTWP „ Młodzież Zapobiega Pożarom". Głównym celem Turnieju jest popularyzowanie zasad bezpieczeństwa w życiu naszego lokalnego społeczeństwa poprzez upowszechnianie wiedzy i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony przeciwpożarowej, ochrony ludności, ekologii i znajomości zasad ratownictwa. Do konkursu przystąpiło łącznie 17 uczniów z klas IV – VI ( z klasy IV – 2 uczniów, z klasy V – 10 uczniów, z klasy VI – 5 ). Naszą szkołę podczas eliminacji gminnych, które zostaną przeprowadzone na przełomie lutego i marca będą reprezentowały następujące osoby: z klasy VI Anna Sito, z klasy V Weronika Nieradko i Maria Palak. Uczennice te w eliminacjach szkolnych uzyskały maksymalną liczbę punktów – 30. Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w dalszym etapie turnieju.