18 listopada obchodziliśmy 13. rocznicę nadania naszej szkole imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Mottem przewodnim uroczystości była myśl naszego Patrona - „Miejcie ducha wiary i męstwa". Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w intencji całej społeczności szkolnej w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Konopnicy, której przewodniczył i homilię wygłosił Ks. Proboszcz Jan Domański. Druga część obchodów miała miejsce w szkole. Składał się na nią film, w czasie którego uczniowie naszej szkoły wyjaśniali jak rozumieją znaczenie słowa „patron" i „przewodnik". Następnie obejrzeliśmy prezentację pt: „ Kardynał Stefan Wyszyński - nasz Patron " i wysłuchaliśmy historii jego życia. Uczniowie klasy VI zaprezentowali część artystyczną opartą na tekście Społecznej Krucjaty Miłości naszego Wielkiego Patrona. Na zakończenie części oficjalnej uczniowie mogli wykazać się wiedzą w konkursie o Kardynale Stefanie Wyszyńskim. Jak się okazało, doskonale znają swojego Patrona i na wszystkie pytania odpowiedzieli bezbłędnie. W tym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Konopnica Pan Mirosław Żydek, z-ca wójta Pani Anna Olszak, Radni Gminy: Pan Jerzy Jakubas, Pan Stanisław Łukasiewicz i Pan Grzegorz Wertel.