Tradycją jest, że w połowie listopada świętujemy rocznicę nadania naszej szkole imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W tym roku uroczystość miała miejsce w dniu 16 listopada 2016 r. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej w parafialnym kościele po czym w szkole obejrzeli i wysłuchali prezentacji o życiu i działalności naszego patrona. Następnie miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. To bardzo ważne wydarzenie dla dzieci i ich rodziców. W obecności pani dyrektor Anieli Sobolewskiej, nauczycieli, rodziców, kolegów i koleżanek uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali swój program artystyczny i ślubowali sumiennie wypełniać swoje uczniowskie obowiązki, przynosić dumę rodzicom i nauczycielom. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor, dotykając wielkim ołówkiem ramienia każdego dziecka. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej. Miłym akcentem stało się wręczenie naszym bohaterom dyplomów i drobnych upominków.