14 stycznia 2017 roku w naszej szkole miało miejsce wielkie święto: Dzień Babci i Dziadka. Dla licznie przybyłych, tak bliskich nam gości, przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Uroczystość rozpoczęła się w sali gimnastycznej, gdzie Pani Dyrektor serdecznie przywitała wszystkich zebranych. Następnie wiele ciepłych słów skierował do nich Ksiądz Proboszcz. Po tym wystąpiły wnuczęta. Spora część publiczności, a zwłaszcza Dziadkowie, uronili niejedną łzę, najpierw słuchając wzruszających recytacji młodszych, a później oglądając komediową scenkę przygotowaną przez starszych. Na koniec wszystkie dzieci wystąpiły razem wspólnie śpiewając. Po tym Pani Małgosia i Pan Paweł opowiedzieli wszystkim zebranym o historii obchodów Dnia Babci i Dziadka w Polsce i na świecie, a następnie zorganizowali dla nich filmowy konkurs, z wnuczętami w roli głównej oczywiście. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie Nagród Dyrektora uczniom, którzy w pierwszym semestrze uzyskali najwyższą średnią ocen ze wszystkich przedmiotów edukacyjnych i wzorowe zachowanie. Byli to: Szymon Sapko z klasy V oraz Arkadiusz Łabiga z klasy VI. Gratulujemy chłopaki i trzymamy kciuki w drugim semestrze :). Po tym uroczystość przybrała indywidualny charakter, gdyż Dziadkowie zostali zaproszeni do klas swoich wnucząt, gdzie czekały na nich kolejne niespodzianki. Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz śpiewamy głośne „100 lat!” i zapraszamy na chwilę wspomnień oglądając naszą galerię zdjęć.