W Naszej Szkole, dnia 16 grudnia 2013 odbył się II Etap Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Konopnica. Do zawodów przystąpiły 4 drużyny chłopców oraz 3 drużyny dziewcząt ze szkół podstawowych w Motyczu, Radawcu Dużym, Zemborzycach Tereszyńskich oraz Konopnicy.

Wszystkie mecze trwały po 14 minut. Ogółem rozegrano 9 meczów, w których zawodnicy strzelili 54 bramki, co dało średnio 6 goli na jeden mecz. Reprezentanci Naszej Szkoły spisali się zadowalająco. Po rozegraniu emocjonujących meczów dziewczęta zajęły II miejsce, natomiast chłopcy III.
Na zakończenie turnieju Pani Aniela Sobolewska Dyrektor SP w Konopnicy pogratulowała zaciętej i stojącej na wysokim poziomie gry oraz wręczyła wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy.
Kolejny etap zostanie rozegrany w SP w Motyczu już w lutym. Jedziemy i walczymy dalej!