Pierwszy wyjazd do prawdziwego teatru, dzieci z oddziału przedszkolnego O ,,a” mają już za sobą!. Dnia16.10.2017r. najmłodsze dzieci z naszej szkoły odwiedziły Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, w którym to miały okazje obejrzeć inscenizację pt ,,Kozucha Kłamczucha”. Przedstawienie opowiadało o niesfornej kózce, która okłamywała swoją gospodynię, gdy kłamstwo wyszło na jaw, zwierzątko zostało wygnane z gospodarstwa. Wszystko jednak dobrze się skończyło, koza została przyjęta z powrotem i obiecała, że już nigdy nie będzie kłamać. Dzięki tej bajce nasze przedszkolaki utwierdziły się w przekonaniu, że kłamstwo ma bardzo ,,krótkie nogi” i kłamać nie wolno. Przedstawienie okazało się strzałem w dziesiątkę, dzieci chętnie uczestniczyły w spektaklu nagradzając występujących wielkimi brawami. Przestronna sala, światła, aktorzy i wspaniałe teatralne dekoracje sprawiły, że jeszcze długo po powrocie do szkoły przedszkolaki opowiadały o tym, co widziały i usłyszały.