Dnia 29.11.2017 r. uczniowie klas I, II, IIIa, IIIb oraz IV byli na wycieczce w Sandomierzu i Nowej Dębie. Dzieci poznały historię Wąwozu Królowej Jadwigi, który jest wyjątkowym miejscem na spacer, o każdej porze roku. Największą atrakcją okazała się zbrojownia i historia Sandomierza opowiedziana przez przesympatycznego rycerza. Podczas wizyty w zbrojowni dzieci mogły samodzielnie zwiedzać salę tortur.  Po spacerze ulicami malowniczego Sandomierza dzieci udały się do Nowej Dęby, gdzie poznały zaczarowany świat bombek choinkowych. Wszyscy wyśmienicie bawili się zwiedzając fabrykę, wykonując własną bombkę oraz robiąc zakupy w sklepiku pełnym blasku, kolorów i magii świąt.
Serdecznie dziękujemy pani Śnieżynce za miło zorganizowany czas, a pomocnikowi Mikołaja za bezpieczną podróż.