W poniedziałek, 13 stycznia 2014 r. został rozegrany Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego na szczeblu Gminy Konopnica. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Stasinie. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników przez opiekunów. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.
Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie z naszej szkoły. Dziewczęta w składzie: Natalia Nowak i Iza Jędras zajęły I miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Arkadiusz Gałęga i Konrad Fus zajęli III miejsce. GRATULACJE !!!