10 kwietnia 2018r. uczniowie klasy 3B udali się transportem komunikacji miejskiej MPK na wycieczkę do Lublina. Główną atrakcją wyjazdu był park trampolin „Mania Skakania”. Na uczniów czekali profesjonalni instruktorzy, którzy przeprowadzili krótką rozgrzewkę, aby uniknąć kontuzji podczas skakania. Zapoznali również uczestników z regulaminem sali oraz zasadami bezpieczeństwa. Następnie pod ich czujnym okiem rozpoczęły się niecodzienne zajęcia ruchowe. Zabawa była świetna. Każdy skakał, chodził po linach, ściankach wspinaczkowych, grał w piłkę oraz trenował ewolucje, lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami. Uczniowie spędzili tam niezapomniane dwie godziny. Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało nagromadzenie pozytywnej energii oraz jeszcze lepszą integrację zespołu klasowego. Wycieczka była udana, nie brakowało uśmiechu i dobrej zabawy. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że muszą to koniecznie powtórzyć! Dziękujemy rodzicom, a szczególnie pani Oldze, pani Beacie i pani Ewelinie za zorganizowanie wyjazdu i opiekę w czasie wycieczki.