28 września 2018r. uczniowie klasy 2 i 3 z okazji Dnia Chłopaka udali się  na wycieczkę do  Lublina. Główną atrakcją wyjazdu był park trampolin „Mania Skakania”. Na uczniów czekali profesjonalni instruktorzy, którzy przeprowadzili krótką rozgrzewkę, aby  uniknąć kontuzji podczas skakania. Zapoznali również uczestników z regulaminem sali oraz zasadami bezpieczeństwa. Następnie pod ich czujnym okiem rozpoczęły się niecodzienne zajęcia ruchowe. Zabawa była świetna. Każdy skakał, chodził po linach, ściankach wspinaczkowych, grał w piłkę oraz trenował ewolucje, lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami. Uczniowie spędzili tam niezapomniane dwie godziny. Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało nagromadzenie pozytywnej energii oraz jeszcze lepszą integrację zespołów klasowych. Dzień Chłopaka w ,, Manii Skakania” był udany, nie brakowało uśmiechu i dobrej zabawy. Serdecznie dziękujemy wychowawcom i opiekunom wycieczki. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że muszą to koniecznie powtórzyć!