Dnia 21.02.2014 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Motyczu odbył się III Etap Halowej Piłki Nożnej o „ Puchar Wójta Gminy Konopnica". Emocji było naprawdę wiele; nie uniknęliśmy potu, łez, stłuczeń, ale także wielkiego zaangażowania i gry do ostatniego gwizdka sędziego. Dziewczęta z Naszej szkoły dały z siebie wszystko i po wyrównanych zmaganiach zajęły ostatecznie II miejsce wygrywając 2 – 0 z reprezentacją Zemborzyc Ter. i ulegając minimalnie drużynie z Radawca Dużego 1 – 0. Nieco gorzej spisali się chłopcy, którzy wygrali tylko jeden mecz ze Stasinem wynikiem 6 – 0 co dało IV miejsce. Ostatni finałowy etap zostanie rozegrany w SP w Radawcu Dużym. Trzymajmy więc kciuki za Naszych reprezentantów!