Dnia 11 marca 2019r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Konopnica odbyły się gminne eliminacje OTWP „ Młodzież Zapobiega Pożarom”. Do tego etapu przystąpili uczniowie, którzy w swoich macierzystych szkołach wygrali eliminacje szkolne. Naszą szkolę w I kategorii wiekowej reprezentował uczeń klasy V Kamil Owczarski, który zajął VII miejsce. W II kategorii wiekowej – uczniowie klas VII – VIII i III klasy gimnazjum, uczeń naszej szkoły Arkadiusz Łabiga zajął I miejsce i będzie reprezentował naszą gminę w eliminacjach powiatowych. Pamiątkowe dyplomy, puchary oraz cenne nagrody laureatom i uczestnikom eliminacji wręczali: Zastępca Wójta Gminy Konopnica p. Anna Olszak, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP p. Jerzy Sieńko, p.Tomasz Wójcik-Komendant Gminny OSP. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników! A za Arka trzymamy mocno kciuki, życząc mu sukcesów w eliminacjach powiatowych.