27 marca 2014r. w Szkole Podstawowej im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym odbył się Finał Turnieju o „Puchar Wójta Gminy Konopnica" w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt i chłopców. Po czterech etapach rozgrywek zawody zakończyły się następującymi wynikami.
W kategorii dziewcząt:
I miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym;
II miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy;
III miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich.
Królową Strzelców została Karolina Partyka z Radawca Dużego.
W kategorii chłopców:
I miejsce - reprezentanci Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich;
II miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Motyczu;
III miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy.
Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczał zastępca Wójta Gminy Konopnica Pan Konrad Banach.
Gratulujemy zawodnikom i ich opiekunom świetnych wyników i zapraszamy za rok na kolejne zawody!