Szymon Sapko - uczeń klasy VII naszej szkoły, zdobył Wyróżnienie Prezesa Kasy w kategorii wiekowej kl. IV-VIII. Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbędzie się w dniu 14.06. 2019r. w Sali Odczytowej Biblioteki Rolniczej w Warszawie. Szymon zajął I miejsce w etapie wojewódzkim tego konkursu Do konkursu zgłoszono 5418 prac. Uroczyste rozwiązanie odbyło się dnia 23.05.2019r., w OR KRUS w Lublinie. Młody artysta- plastyk otrzymał wiele wspaniałych nagród m.in.: rower, tablet,gry planszowe, udzielił też wywiadu reporterce z Radia Lublin.
Sukcesy naszych uczniów w etapie powiatowym:
Szymon Sapko- III miejsce w kategorii wiekowej kl. IV-VIII
Alicja Pazur kl. VII - wyróżnienie
Amelia Gawryl kl. VI - wyróżnienie
Kacper Burszczan kl.I- III miejsce w kategorii wiekowej kl.0-III
Opiekunowie: klasy 0- III p. M. Szacoń, klasy IV- VIII p. E. Krzyżak
Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym artystom!