12 czerwca 2019r. grupa 40 uczniów z klas I-III wraz z p. Dyrektor i wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do bajkowej krainy ,, Magicznych Ogrodów” w Trzciankach koło Janowca. Uczniowie pod kierunkiem przewodnika zwiedzili teren Magicznych Ogrodów. Park składa się z kilkunastu krain tematycznych, do których dociera się wędrując wśród szumiących wodospadów, kwitnących drzew i krzewów oraz pachnących i kolorowych kwiatów. W to piękne otoczenie wkomponowane są place zabaw. Dzieci bawiły się w Wodnym Świecie, w Smoczym Gnieździe, krainie zamieszkałej przez smoki. Przejazd kolejką po Kwiatowej Dolinie pozwolił poznać zamieszkałe tam Wróżki Smużki, olbrzymią gąsienicę, ziemne skrzaty Bulwiaki i psotliwe włochate Mordole. Dużo emocji wzbudziło też Marchewkowe Pole, na którym rosną marchewki większe od ludzi. Największą radość sprawiła zabawa dużymi klockami, strzelanie z łuku, kuszy, zjazd z ogromnej zjeżdżalni, trampoliny i park linowy. To był dzień pełen niesamowitych przygód.