Dzieci z oddziału przedszkolnego pięciolatków w Szkole Podstawowej w Konopnicy bardzo lubią wycieczki. Jest to bowiem cenny sposób zdobywania wiedzy oraz nowych doświadczeń.
Dnia 25.04.2014 roku wybraliśmy się na niecodzienną wycieczkę. Była to wizyta w Piekarni w Konopnicy . Celem spotkania było zapoznanie przedszkolaków z pracą piekarza oraz technologią wyrobu pieczywa. W czasie wycieczki dzieci zwiedziły pomieszczenia piekarni, magazyny i halę produkcyjną. Słuchając wszelkich informacji obserwowały jednocześnie pracę urządzeń służących do produkcji różnego rodzaju pieczywa. Na zakończenie wycieczki przedszkolaków czekała słodka niespodzianka w postaci wypieków piekarni. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i oprowadzenie wycieczki, a także za sympatyczną atmosferę.