W dniu 11 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Stasinie, odbyły się Gminne Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców z klas IV-VI oraz VII-VIII, będące eliminacjami do zawodów rejonowych organizowanych przez Zarząd Powiatowy SZS. W zawodach wzięli udział uczniowie publicznych szkół podstawowych z terenu Gminy Konopnica. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie. Oto wyniki rywalizacji:
W kategorii uczniowie klas IV-VI-dziewczęta:
I -sze, miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy w składzie: Katarzyna Sidorowicz i Anna Szabat, nauczyciel Elżbieta Rekucka,
W kategorii uczniowie klas IV-VI -chłopcy:
I-sze, miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy w składzie: Kacper Kapica, Maksymilian Malinowski, nauczyciel Elżbieta Rekucka,
W kategorii uczniowie klas VII-VIII -dziewczęta:
I –sze, miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy w składzie: Klaudia Rudkowska i Kamila Walczak, nauczyciel Elżbieta Rekucka,
W kategorii uczniowie klas VII-VIII -chłopcy:
I –sze, miejsce zajęła drużynaSzkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy w składzie: Michał Saran i Sebastian Kutkowski, nauczyciel Elżbieta Rekucka.