W środę 11 grudnia 2019 po raz czwarty w tym roku szkolnym obchodziliśmy w naszej szkole  "Dzień Dobrego Słowa". Uczniowie i nauczyciele zawsze z niecierpliwością czekają na ten dzień, bo jest dla nas wyjątkowy, pełen miłych akcentów. Uczniowie naszej  szkoły wykonali  łańcuch choinkowy z „dobrych słów”. Na ogniwkach łańcucha znalazły się słowa, które są dla nas miłe, ważne, dobrze nam się kojarzą i sprawiają, że na twarzach pojawia się uśmiech. „Wesołych Świąt”, „Zdrowia”, „Pomyślności”, „Spełnienia marzeń”, „Miłości”, „Uśmiechu”, „Życzliwości” – to tylko nieliczne słowa, które znalazły się na łańcuchu. Wszyscy ci, którzy są spragnieni świąt, mogli zabrać ze sobą specjalny „świąteczny bagaż dobrych słów do domu”. Łańcuch ozdobił  korytarz  naszej szkoły. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!