Tradycją w naszej szkole jest charytatywny kiermasz świąteczny. Jak zawsze społeczność szkolna aktywnie włączyła się w jego przygotowanie i przeprowadzenie. Dzięki zaangażowaniu Dzieci, Rodziców i Nauczycieli, pod opieką Pani Dyrektor każdy chętny mógł nabyć ręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, bombki, stroiki, lampiony, wianki, choinki i kartki świąteczne. Oprócz wspaniałego rękodzieła przygotowanego także w trakcie warsztatów prowadzonych przez pracowników Ogrodu Botanicznego UMCS z Lublina można było spróbować wspaniałych wypieków świątecznych. Szkolne korytarze wypełnił zapach pierników, makowców, serników i wielu innych pyszności. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji przez przygotowanie dekoracji i stroików, wykonanie ciast i ciasteczek, a także dokonanie zakupu tego rękodzieła. Cały dochód ze sprzedaży został przeznaczony na wsparcie podopiecznej fundacji „Serca dla Maluszka” Wiktorii Dyś. Dziękujemy!!!