Szanowni Państwo!
W związku z planowanym rozpoczęciem zajęć opiekuńczych /25.05.2020 r./dla dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych proszę rodziców, którzy będą chcieli posłać dziecko na w/w zajęcia o przesłanie informacji na adres e-mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie do dnia 20.05.2020 r. do godziny 12.00.
Informuję, że zgadnie z wytycznymi GIS, dysponujemy 9 miejscami w sali nr 7.
Zawiadamiam, że pierwszeństwo przyjęcia do oddziału mają dzieci, których oboje rodzice pracują.
Informuję także, że zajęcia dydaktyczno – wychowawcze będą odbywały się codziennie w godzinach od 7.00 do 11.30.
Zajęcia świetlicowe dla oddziałów przedszkolnych będą odbywały się w godzinach od 11.30 – 16.30.
Dzieci należy przyprowadzać w godzinach 7.00 – 8.00 oraz odbierać o godzinie 16.30 lub wcześniej.
Przedstawione rozwiązanie będzie możliwe przy założeniu, że grupa dzieci nie przekroczy 9 osób /mam na myśli dzieci z obu oddziałów przedszkolnych łącznie/.
Wyżej wymienione zajęcia będą prowadzić wychowawczynie oddziałów przedszkolnych /jedna od 7.00 do 11.30, druga od 11.30 do 16.30/.
Szczegółowe informacje /do zapoznania się dla Państwa/ umieszczam w załączonym dokumencie na stronie internetowej szkoły:
PROCEDURA ORGANIZACJI OPIEKI W PRZEDSZKOLU W CZASIE PANDEMII COVID-19.
Po zorientowaniu się ile dzieci będzie uczęszczać do oddziałów przedszkolnych podejmiemy decyzję o cenie obiadów. Opłaty będziemy przyjmować w dniu 25.05.2020 r. Obiady będą wydawane od 26.05.2020 r. codziennie o godzinie 12.00.
W dniu 25.05.2020 r. proszę przynieść ze sobą / do wydrukowania ze strony internetowej szkoły/
1. Kwalifikacyjną ankietę epidemiologiczną z załączonym RODO podpisanym przez oboje rodziców / podpisy czytelne/ .
2. Zgodę na mierzenie temperatury dziecka.
Informuję, że każdy rodzic, który zgłosi dziecko do przedszkola otrzyma telefoniczne potwierdzenie przyjęcia.
Szanowni Państwo!
Informuję, że nauczyciele oddziałów przedszkolnych będą jednocześnie prowadzić zdalne nauczanie dzieci pozostających w domu.
Zastrzegam możliwość zmian informacji w powyższym ogłoszeniu po zebraniu informacji od Państwa.
Aniela Sobolewska – dyrektor szkoły