Szanowni Państwo!
W związku z planowanym od 25 maja 2020 roku rozpoczęciem zajęć opiekuńczo – wychowawczych z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów kl. I – III szkół podstawowych proszę rodziców, którzy będą chcieli posłać dziecko na w/w zajęcia o przesłanie informacji na adres e-mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie do dnia 20.05.2020 r. do godziny 12.00.
Zawiadamiam, że pierwszeństwo przyjęcia do szkoły mają dzieci kl. I – III, których oboje rodzice pracują.
Zgłoszone dzieci będą objęte także opieką świetlicy szkolnej. Dzieci będą mogły korzystać z obiadów. Ich cena będzie zależała od ilości zgłoszonych osób.
Informacje szczegółowe /co do organizacji zajęć, opieki i dożywiania/ zostaną podane najpóźniej w piątek 22 maja 2020 r. będą uwzględniały Państwa potrzeby oraz dokumentację, którą trzeba będzie przynieść ze sobą w dniu 25.05.2020 r. Będzie ona podobna do dokumentacji dla oddziałów przedszkolnych /dokumentacja dostępna przy ogłoszeniu dla rodziców najmłodszych dzieci na naszej stronie internetowej/.
Szanowni Państwo proszę napisać w mailu w jakich godzinach Wasze dziecko potrzebuje opieki świetlicowej rano /np.: od 7.00/ i po skończonych zajęciach /np. do 16.30/ .
Informuję, że nauczyciele kl. I – III będą jednocześnie prowadzić zdalne nauczanie dla dzieci pozostających w domu.
Proszę zapoznać się z „Procedurą organizacji opieki w przedszkolu w czasie epidemii Covid-19”. Procedury obowiązujące w szkole są takie same i obowiązują uczniów, rodziców i pracowników.
Aniela Sobolewska – dyrektor szkoły