7 czerwca 2014 roku w naszej szkole został zorganizowany piknik rodzinny. Rozpoczął się on premierą spektaklu opartego na podstawie utworu Igora Sikiryckiego pt. „O rycerzu Chwalipięcie". Reżyser oraz aktorzy, jak co roku, rozbawili nas do łez zabawną historią pełną niespodziewanych zwrotów akcji z mnóstwem zaskakujących efektów specjalnych. Po przedstawieniu swoje pięć minut miały pięciolatki, które przebrane za muchomorki recytowały wiersze dla mam i tatusiów. Zaraz po tym nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt. „Moja rodzina, moje życie". Ponieważ wszystkie złożone prace były bardzo oryginalne i wykonane z niezwykłą starannością, jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników atrakcyjnymi nagrodami. Drugą część imprezy stanowiły zabawy na szkolnym boisku. Na naszych małych i dużych milusińskich czekały dmuchane zamki do skakania, mini park linowy, zawody sportowe, pokazy przygotowane przez strażaków, można było również skorzystać z przejażdżki zabytkowym motocyklem i wziąć udział w zajęciach plastycznych przygotowanych przez Stowarzyszenie SKAUT. W przerwie dzieci mogły posilić się pizzą, a przez cały czas trwania imprezy częstować się lodami oraz całym mnóstwem innych łakoci i napojów. Rodzice zaś upodobali sobie przygotowaną dla nich kawiarenkę, gdzie można było częstować się pysznymi ciastami, kawą i herbatą. Cieszymy się, że wszyscy świetnie się bawili i zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii. Serdecznie dziękujemy sponsorom naszego „Święta Rodziny", bez których zorganizowanie tak udanej imprezy nie byłoby możliwe.