"Piękno tej ziemi skłania mnie do wołania o jej zachowanie dla przyszłych pokoleń.”
Jan Paweł II
W naszej szkole w czasie nauki on-line odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny ”Piękna nasza Polska cała”.Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowań dzieci i młodzieży bogactwem polskiej przyrody, światem roślin, zwierząt, pięknem krajobrazów, uwrażliwianie na piękno otaczającego nas świata. Posługując się różnorodnymi technikami plastycznymi  na formacie A4-A3 uczniowie kl IV - VII stworzyli prace oddające piękno naszej Ojczyzny. Komisja Konkursowa oceniała prezentowane dzieła zgodnie z regulaminem. Poziom prac  był bardzo wysoki.
Nagrodzono i wyróżniono tylko niektóre prace  plastyczne.

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Michał Pelc

Sara Figiel

Konrad Lipian

Weronika Grasza

Maja Jagiełło

Mateusz Lipczyński

Wyróżnienia otrzymali:
Jakub Zgierski
Antoni Rajewicz
Oliwia Turowska
Ola Majczak
Oliwia Zgierska
Marcelina Drzazga
Mateusz Golianek
Serdecznie dziękujemy sponsorom pięknych i wartościowych nagród rzeczowych.
Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach.
Powyżej niektóre z nagrodzonych prac!

Organizator Konkursu: „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”
                                                                          Ewa Furtak