O tym, jak ważne jest, by być bezpiecznym w sieci wie każdy. Co robić, aby to bezpieczeństwo zachować przybliżyli nam uczniowie naszej szkoły za sprawą zorganizowanego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego konkursu z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Jego wyniki są następujące.
Pierwsze miejsce ex aequo zajęły klasy IV i VII, natomiast klasa V otrzymała wyróżnienie. Klasa IV przygotowała wiersz i plakat, które zaprezentowała w formie filmiku. Klasa VII stworzyła książkę elektroniczną zatytułowaną „Bezpieczni w sieci od A do Z”. Klasa V przygotowała animację komputerową. Wszystkie nagrodzone prace prezentujemy poniżej.
Filmik klasy IV

Animacja klasy V

Link do e-booka klasy VII
Nagrody i dyplomy zostaną wręczone zwycięskim klasom po powrocie uczniów do szkoły.
Dziękujemy wszystkim za udział, a zwycięzcom gratulujemy!