Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów foto/2023/zawody2 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów foto/2019/szachy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lego/motocykl oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

11 października w naszej społeczności szkolnej świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy VI przygotowali okolicznościową akademię. Podziękowania i życzenia płynęły w tym dniu do nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły. 😃👨‍🏫👩‍🏫♥️

10 października uczniowie klasy pierwszej wybrali się do krainy słodkości. Na czekoladowych warsztatach mieli okazję zobaczyć, powąchać oraz dotknąć owoców i nasion kakaowca. Następnie dokonali degustacji różnych rodzajów czekolady. Z uwagą wysłuchali różnych ciekawostek opowiedzianych przez czekoladowego mistrza. Z rozwiązaniem quizu też nie było problemu. Wreszcie nastąpiła prawdziwa uczta – projektowanie, dekorowanie i wykonanie własnej tabliczki tego przysmaku. Na zakończenie każdy uczestnik odebrał dyplom potwierdzający umiejętności wyrabiania i … jedzenia czekolady.
W miniony piątek, uczniowie klasy 3b wybrali się w niezwykłą podróż do Technolandii. Zwiedzili interaktywną wystawę, która przeniosła ich w fascynujący świat robotów, sztucznej inteligencji i zaawansowanej technologii. Poznali roboty z różnych zakątków świata, wzięli udział w specjalnie przygotowanych aktywnościach edukacyjnych oraz obejrzeli „Teatr robotów i show Tesli”. Na zakończenie uczestniczyli w warsztatach rysowania w powietrzu lub robienia slime’u.
We środę 9 października uczniowie klasy IV, V i VI udali się na wycieczkę edukacyjno-integracyjną do Parku „Zoom Natury” w Janowie Lubelskim. Swoją przygodę rozpoczęli od ekstremalnych przeżyć w koronach drzew, spacery trasami Parku Linowego dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń i były okazją do pokonywania lęków.
Laboratoria Edukacyjne: Energia i Recykling stanowiły kolejny punkt programu, a gra terenowa stanowiła okazję do szlifowania umiejętności współpracy. Zwieńczeniem wyprawy był spacer ścieżką dydaktyczną po rezerwacie bagienno-torfowiskowym „Imielty Ług”, gdzie mogli obserwować wspaniałą jesienną przyrodę.

8 października uczniowie z klasy 2a i 2b uczestniczyli w zajęciach prowadzonych w Interaktywnym Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Lublinie. Uczniowie byli ubrani w mundury oraz hełmy strażackie. W ramach zajęć mogli doświadczyć symulacji zagrożeń i nauczyć się prawidłowego reagowania.